1162199
KAFFESERVIS, 9 + 11 dlr, Bing & Gröndahl 1900-talets andra hälft.
Kaffeservis, 9 + 11 dlr, bing & gröndahl 1900 talets andra hälft

9 koppar med fat, mod 485, ( en kopp med minimal nagg, ett extra fat medföljer
11 assietter, mod 616

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Repor. Märken.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 200
394
437
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
8 jun 18:09
4 200 SEK
8 jun 18:07
4 000 SEK
8
8 jun 18:06
3 800 SEK
8 jun 18:05
3 600 SEK
8 jun 12:13
3 400 SEK