1163329
José Luis Sanchez
(Född 1926)
813 polerad brons
813 polerad brons
813 polerad brons
813 polerad brons
813 polerad brons
813 polerad brons

JOSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur signerad och numrerad 1000/813 polerad brons

Fri form, höjd inkl lös sockel av plexi 15,5 cm

Anlupen. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jun 20:12
2 200 SEK
17 jun 17:49
2 000 SEK
12 jun 14:15
1 700 SEK
10 jun 23:18
1 500 SEK
10 jun 13:17
500 SEK