1163396
GLASSERVIS, 69 delar, Baccarat, 1900-tal.

Slipad och graverad dekor blommande lövverk. Bestående av:
Två flaskor, höjd 27,5 cm.
11 glas, höjd ca 10 cm.
7 glas, höjd ca 9,8 cm (en skadad).
4 glas, höjd ca 9 cm.
13 smala glas, höjd 10 cm.
15 glas, höjd ca 8,8-9,1 cm.
17 glas, höjd 8-8,5 cm.

Slitage, repor, smärre nagg, fåtal med skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 100
295
332
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 jun 17:05
3 100 SEK
21 jun 17:05
3 000 SEK
21 jun 11:53
2 800 SEK
21 jun 11:53
2 600 SEK
21 jun 11:45
2 400 SEK