Glas Servisglas
1163397
GLASSERVIS, 89 delar, 1900-tal.
Glasservis, 89 delar, 1900-tal.

Bestående av:
17 vittvinglas, gröntonade, höjd 19 cm.
17 rödvinglas, höjd 16,5 cm.
12 champagneglas, höjd 20 cm.
11 kupor, höjd 13 cm.
13 snapsglas, höjd 10 cm.
19 starkvinsglas, höjd 12 cm.

Fåtal med nagg. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK