1163397
GLASSERVIS, 89 delar, 1900-tal.

Bestående av:
17 vittvinglas, gröntonade, höjd 19 cm.
17 rödvinglas, höjd 16,5 cm.
12 champagneglas, höjd 20 cm.
11 kupor, höjd 13 cm.
13 snapsglas, höjd 10 cm.
19 starkvinsglas, höjd 12 cm.

Fåtal med nagg. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L52 - Visas på begäran
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 500
426
480
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
23 jun 19:14
4 500 SEK
23 jun 19:14
4 300 SEK
23 jun 19:14
4 100 SEK
23 jun 19:14
3 900 SEK
23 jun 18:19
3 700 SEK