1164426
KAFFE- /TESERVIS, 4 delar, silver, GAB, 1960-tal. Total vikt ca 1200 gram
Teservis, 4 delar, silver, gab, 1960 tal. total vikt ca 1200 gram

Kanna, gräddkanna, sokerskål och bricka. Kannans höjd 21 cm.

Smärre slitage Kanna med liten buckla och slitet handtag.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
5 700
534
593
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
9
23 jun 19:50
5 700 SEK
10
23 jun 19:50
5 500 SEK
10
23 jun 10:05
5 200 SEK
8
23 jun 10:05
5 000 SEK
8
22 jun 8:18
4 600 SEK