959926
ETUI, 14K guld. E. Morozov, St Petersburg, tidigt 1900-tal.
Etui, 14k guld. e. morozov, st petersburg, tidigt 1900 tal

Lås med cabochonslipad safir. Mått 115 x 70 x 18 mm. Vikt ca 200 g.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 455
47 584
4 920
Utropspris
5 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
30 maj 18:58
4 455 EUR
30 maj 8:38
4 255 EUR
28 maj 23:31
3 400 EUR
23 maj 23:32
3 000 EUR
23 maj 19:27
2 000 EUR