1158747
Ella Varvio

ELLA VARVIO, glasskulptur, signerad Ella Varvio 2014.

"Firebird". Graal-teknik. Unik. Höjd ca 18 cm. Tillverkad på Aalto-universitetet.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Galleria 4-6, Helsingfors 2014.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
260
2 730
293
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
19 jun 11:34
260 EUR
19 jun 11:34
240 EUR
16 jun 11:16
220 EUR
16 jun 1:39
200 EUR
15 jun 19:15
100 EUR