1158748
Ella Varvio

ELLA VARVIO, glasskulptur, signerad Ella Varvio 2014.

"Pair". Graal-teknik. Unik. Höjd 16 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Glas Galerie Leerdam, Holland 2015.
Finlands Glasmuseum 2015.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
220
2 310
248
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (3 bud)
19 jun 16:35
220 EUR
17 jun 20:49
200 EUR
16 jun 11:17
100 EUR