1158756
Ella Varvio

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2018.

"Mist". Graverat, fritt blåst glas. Höjd 11 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens samling.

Finlands Glasmuseum 2018.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
200
2 100
225
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (2 bud)
16 jun 11:57
200 EUR
16 jun 11:16
50 EUR