Design Konstglas
1158770
Ella Varvio

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Viper", Graal-teknik. Unik. Höjd 20,5 cm. Tillverkad i Ungern.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Suomi100-festivalen i Budapest 2017.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
400 EUR