1158772
Ella Varvio
 glasskulptur, signerad ella varvio 2017

ELLA VARVIO, vas/ glasskulptur, signerad Ella Varvio 2017.

"Carpe Diem". Graal-teknik. Unik. Höjd 20 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Galleria Mafka & Alakoski 2017.
Habitare, Helsinki 2017.
Interior Design Show, Vancouver 2018.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design

200
2 139
221
Utropspris
700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
19 jun 16:32
200 EUR
19 jun 15:27
160 EUR
16 jun 11:17
140 EUR
14 jun 11:29
30 EUR