1158037
VAS 1960-tal.
Vas 1960 tal
Vas 1960 tal
Vas 1960 tal
Vas 1960 tal

Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
50
534
55
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 jul 17:08
50 EUR
23 jul 17:08
45 EUR
23 jul 17:07
40 EUR
23 jul 17:07
35 EUR
16 jul 15:45
30 EUR