1160870
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal
Ljusstake, glas, 1800 tal

Sk fattigmanssilver. Balusterformat skaft. Höjd 25,5 cm.

Ljuspipa med spricka. Slitage.

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
9 jul 17:41
300 SEK