1168415
VÄGGLAMPETTER ETT PAR, bronserad metall, Ryssland 1800-talets slut
VÄgglampetter ett par, bronserad metall, ryssland 1800 talets slut

Gripar. Höjd ca 20 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
140
1 502
155
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (20 bud)
25 jul 16:20
140 EUR
25 jul 16:20
130 EUR
25 jul 15:12
120 EUR
25 jul 14:31
110 EUR
25 jul 14:30
100 EUR