1168420
KORS, 2 ST, brons, Ryssland 1700-tal och Centraleuropa 1800-tal.
Kors, 2 st, brons, ryssland 1700 tal och centraleuropa 1800 tal

Längd 16 och 17 cm.

Slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
85
911
94
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (6 bud)
25 jul 16:06
85 EUR
24 jul 11:02
80 EUR
24 jul 11:02
80 EUR
24 jul 10:52
40 EUR
20 jul 19:02
35 EUR