1168421
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början.
Champagnekylare, 1900 talets början

Förnicklad mässing. Höjd 20 cm, ø 24,5 cm.

Ytslitage.

Slutpris
80
858
89
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 jul 9:27
80 EUR
22 jul 15:19
75 EUR
22 jul 15:19
70 EUR
22 jul 15:19
70 EUR
22 jul 14:35
55 EUR