1168541
TENNFAT, 5 st, 1800-tal.
Tennfat, 5 st, 1800 tal
Tennfat, 5 st, 1800 tal
Tennfat, 5 st, 1800 tal
Tennfat, 5 st, 1800 tal
Tennfat, 5 st, 1800 tal
Tennfat, 5 st, 1800 tal

Diameter 22-36,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Bristningar.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
55
590
61
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (6 bud)
27 jul 16:48
55 EUR
27 jul 10:08
50 EUR
27 jul 10:08
45 EUR
27 jul 10:07
40 EUR
27 jul 10:07
35 EUR