1144750
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, skrivbord "at 325a", andreas tuck, danmark, 1960-70-tal.

HANS J WEGNER, skrivbord "AT 325a", Andreas Tuck, Danmark, 1960-70-tal.

Ek, stål, brännmärkt, höjd 72 cm, 205 x 90 cm.

Slitage, skador, en låda med skadat fäste.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
12 000 SEK