1162251
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, "jh-811", karmstol, johannes hansen, danmark 1970-tal.

HANS J WEGNER, "JH-811", karmstol, Johannes Hansen, Danmark 1970-tal.

Stomme i förkromat stål, klädsel av brunt läder, sitthöjd 44, höjd 78 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
4 000 SEK