1162676
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, fällstol/bord, "ge520", getama, danmark, 1960-tal.

HANS J WEGNER, fällstol/bord, "GE520", Getama, Danmark, 1960-tal.

Ek, sitthöjd 28 cm, höjd 77 cm, som bord höjd 41 cm, 62 x 62 cm.

Smärre slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
4 000 SEK