Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1164261
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, fåtölj, "ge 271", getama, danmark, 1960-tal.

HANS J WEGNER, fåtölj, "GE 271", Getama, Danmark, 1960-tal.

Ek, rygg med flagglina, lös sits och rygg klädd i textil, brännmärkt, sitthöjd 38 cm, höjd 72 cm

Slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
4 000 SEK