1164399
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, stol,  "ge376", getama, danmark, 1970-tal.

HANS J WEGNER, stol, "GE376", Getama, Danmark, 1970-tal.

Ek och brunt läder, sitthöjd 48 cm, höjd 77 cm.

Smärre slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
2 000 SEK