1164406
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, stol, "ch31" carl hansen & søn, danmark, 1950-60-tal.

HANS J WEGNER, stol, "CH31" Carl Hansen & Søn, Danmark, 1950-60-tal.

Teak och rotting, sitthöjd 45 cm, höjd 80 cm.

Smärre slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
3 000 SEK