1142964
MONTER, 1930-tal.
Monter, 1930 tal
Monter, 1930 tal
Monter, 1930 tal
Monter, 1930 tal
Monter, 1930 tal

Monterskåp i björk. Överdel med vitriner och skiva av marmor. Undertill fack. Längd 152, djup 80, höjd 131 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Nagg på sten. Borrhål på fronten.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
280
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
16 jul 11:44
3 000 SEK
16 jul 11:44
2 500 SEK
16 jul 2:33
1 500 SEK