1151141
SKÄNK, 1700-tal.

Skänken har en dörr med skuren dekor framför hyllinredning, samt upptill ett tråg. Bredd 89, djup 58, höjd 99 cm.

Senare målning. Färgbortfall. Slitage. Senare tråg. Senare beslag.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
800
76
86
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 10:56
800 SEK
15 jun 22:25
600 SEK
15 jun 8:04
500 SEK