1152911
LJUSSTAKAR två st senbarock 1700-tal

Mässing, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Lagningar. Delvis omarbetade

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 400
324
365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
18 jun 16:22
3 400 SEK
8
18 jun 16:21
3 200 SEK
18 jun 16:20
3 000 SEK
8
18 jun 16:20
3 000 SEK
17 jun 23:38
2 800 SEK