1152912
LJUSSTAKAR 2 par barockstil 18/1900-tal
Ljusstakar 2 par barockstil 18/1900-tal.

Mässing, höjd ca 21,5-25,5 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 545
236
263
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 17:34
2 545 SEK
22 jun 17:34
2 345 SEK
18 jun 1:02
2 200 SEK
18 jun 1:02
2 000 SEK
14 jun 20:56
1 500 SEK