1152924
VINKYLARE barock-stil 1800-tal

Mässing, oval med godronnerat liv, hänklar, tassfötter, längd 38 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Möjligen senare fötter

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 300
123
139
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 18:06
1 300 SEK
22 jun 11:56
1 200 SEK
18 jun 21:29
1 100 SEK
15 jun 23:20
1 000 SEK
14 jun 22:10
700 SEK