1153148
BORDSPENDYL, 1800-talets slut.
Bordspendyl, 1800 talets slut
Bordspendyl, 1800 talets slut
Bordspendyl, 1800 talets slut
Bordspendyl, 1800 talets slut
Bordspendyl, 1800 talets slut
Bordspendyl, 1800 talets slut

Bronserad vitmetall och alabaster. Med kupa av glas på sockel av trä. Pendel medföljer. Bredd 25. Djup 10. Höjd 25 cm. Kupa med sockel bredd 25, höjd 43 cm. Nyckel finns.

Slitage. Ej funktionstestad. Retuscher. Smärre nagg.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
1 334
125
138
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
21 jun 20:03
1 334 SEK
21 jun 20:02
1 234 SEK
21 jun 20:02
1 200 SEK
21 jun 15:51
805 SEK
21 jun 15:51
755 SEK