1153590
LJUSSTAKAR 4 st snarlika senbarock 1700-tal
Ljusstakar 4 st snarlika senbarock 1700-tal.

Mässing, höjd ca 12,5-14,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Nagg. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 500
232
258
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jun 20:59
2 500 SEK
19 jun 20:59
2 500 SEK
18 jun 0:59
2 300 SEK
18 jun 0:59
2 100 SEK
15 jun 8:57
2 000 SEK