1154993
LJUSKRONA, 1900-talets mitt.
Ljuskrona, 1900 talets mitt
Ljuskrona, 1900 talets mitt
Ljuskrona, 1900 talets mitt
Ljuskrona, 1900 talets mitt
Ljuskrona, 1900 talets mitt

Stomme av mässing. Behängd med prismor. För sex ljus. Tre ljuspunkter. Diameter 52. Höjd 75 cm.

Bruten ljusarm. Slitage. Ej funktionstestad.

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
11 jun 18:02
2 000 SEK