1157015
LJUSSTAKAR, ett par, Régence-stil, tenn, 1900-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par, régence-stil, tenn, 1900-talets första hälft.

Höjd 24 cm.

Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
350
32
36
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
21 jun 13:48
350 SEK
16 jun 17:44
300 SEK