1157129
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
FÅtÖlj, 1900 talets slut
FÅtÖlj, 1900 talets slut
FÅtÖlj, 1900 talets slut
FÅtÖlj, 1900 talets slut

Klädd i skinn. Löstagbar sittplymå. Sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador och torrsprickor på skinnet. Klösmärken

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
850
79
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
9 aug 14:48
850 SEK
9 aug 14:48
800 SEK
9 aug 14:48
800 SEK
9 aug 14:41
750 SEK
9 aug 14:41
700 SEK