1159229
VÄRMEFAT, tenn, James Dixon & Sons, Sheffield, 1800-tal.
VÄrmefat, tenn, james dixon & sons, sheffield, 1800 tal

Ovalt värmefat med hänklar. På fyra ben. Märkt. Längd 57 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
450
42
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jul 18:58
450 SEK
22 jul 15:42
400 SEK
22 jul 15:42
400 SEK
22 jul 9:18
350 SEK
13 jul 20:15
300 SEK