1160753
Ljuskrona, 1900-talets början.

Stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor. För fyra ljus, sju ljuspunkter. Diameter 60, höjd 85 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
381
429
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 4:28
4 000 SEK
18 jun 0:57
3 000 SEK
15 jun 11:58
2 000 SEK