1160753
Ljuskrona, 1900-talets början.
Ljuskrona, 1900 talets början
Ljuskrona, 1900 talets början
Ljuskrona, 1900 talets början
Ljuskrona, 1900 talets början
Ljuskrona, 1900 talets början

Stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor. För fyra ljus, sju ljuspunkter. Diameter 60, höjd 85 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 000
374
414
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 4:28
4 000 SEK
18 jun 0:57
3 000 SEK
15 jun 11:58
2 000 SEK