1161371
Johann Heinrich Tischbein, hans krets
(1722-1789)
Johann heinrich tischbein, hans krets, olja på duk

JOHANN HEINRICH TISCHBEIN, hans krets, olja på duk.

Porträtt av en oboeist. 90 x 72 cm.

Uppfodrad duk, lagningar, retuscher, ktackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 998
466
516
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
26 jul 19:26
4 998 SEK
26 jul 19:24
4 233 SEK
22 jul 22:28
4 000 SEK
22 jul 21:04
3 100 SEK
19 jul 23:43
2 750 SEK