1162712
TAKLYKTA, sk Bellmanslykta typ "Drottningholm", 1900-talets slut

Stomme av mässing. Fasettslipat glas. 8 st ljuspunkter. Höjd 75 cm, diameter 54 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 700
445
502
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 jun 17:30
4 700 SEK
21 jun 17:27
4 500 SEK
21 jun 15:33
4 300 SEK
21 jun 15:32
4 100 SEK
21 jun 15:32
4 000 SEK