1162713
TAKLYKTA, sk Bellmanslykta, 1900-talets slut
Taklykta, sk bellmanslykta, 1900-talets slut.

Stomme av mässing. Fasettslipat glas. 8 st ljuspunkter. Höjd 68 cm, diameter 53 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 200
296
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jun 17:51
3 200 SEK
20 jun 22:53
2 600 SEK
17 jun 19:28
2 350 SEK