1163225
DÖRRAR, ett par, 1800-tal.

Målade. Höjd 239,5. Bredd 57,5 + 70,5 cm.

Lås och handtag saknas. Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
190
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 jun 19:30
2 000 SEK
30 jun 19:30
1 200 SEK
25 jun 22:39
1 000 SEK