1163328
KANDELABRAR 2 st daterade 1810 och 1812

Mässing, för två ljus vardera, höjd ca 29 cm

Anlupen. Åldersrelaterat slitage. Bristning. Bucklor. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
143
161
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 20:47
1 500 SEK
23 jun 20:45
1 250 SEK
23 jun 20:44
1 000 SEK
23 jun 20:34
785 SEK
22 jun 21:41
500 SEK