1163672
VÄGGPLÅTAR, ett par, mässing, 1900-tal.

Mässing. Höjd 40 cm.

Slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
208
235
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
23 jun 20:59
2 200 SEK
23 jun 20:59
2 000 SEK
23 jun 20:59
2 000 SEK
23 jun 20:56
1 900 SEK
23 jun 20:56
1 800 SEK