1164689
GOLVUR, Sunderland, 1800-tal.
Golvur, sunderland, 1800 tal
Golvur, sunderland, 1800 tal
Golvur, sunderland, 1800 tal
Golvur, sunderland, 1800 tal

Fanerat med mahogny. Vitlackerad urtavla otydligt märkt, Sunderland. Höjd 222 cm. Pendel, vev, nyckel och två lod medföljer. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Torksprickor. Urtavla med slitage.

Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 800
168
186
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
23 jul 0:16
1 800 SEK
22 jul 21:00
500 SEK