1165544
BORD, sekelskiftet 18/1900, dekor av karvsnitt
1900, dekor av karvsnitt
1900, dekor av karvsnitt
1900, dekor av karvsnitt
1900, dekor av karvsnitt
1900, dekor av karvsnitt

Tre ben med dekor av kulor, höjd 60 cm, bredd 57 cm

Fläck. Repor. Slitage. Något böjt.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
80
858
89
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
24 jul 15:34
80 EUR
24 jul 15:34
75 EUR
24 jul 15:34
70 EUR
24 jul 15:31
55 EUR
21 jul 19:34
50 EUR