1166100
MATTA Malajir semiantik ca 296 x 168 cm
Matta malajir semiantik ca 296 x 168 cm

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Skadad kortsida. Smärre fläckar. Ställvis omfattande slitage. Gammal lagning

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
186
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
22 jul 12:28
2 000 SEK
21 jul 18:24
1 700 SEK
15 jul 10:28
1 500 SEK
15 jul 9:55
1 000 SEK