Belysning Ljuskronor
1166541
TAKKRONA, gustaviansk stil 1900-talets första hälft
Takkrona, gustaviansk stil 1900 talets första hälft

För tre ljuspunkter, stomme av mässing behängd med olikslipade prismor, diameter 36, höjd ca 57 cm

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 800
261
290
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 aug 17:51
2 800 SEK
14 aug 17:50
2 600 SEK
14 aug 17:48
2 400 SEK
14 aug 17:47
2 200 SEK
14 aug 17:43
2 000 SEK