1167624
SKÅP, allmoge, barock Ångermanland, 1700-tal.
SkÅp, allmoge, barock Ångermanland, 1700 tal

Tvådelat skåp av målad furu. Hyllinredning. Bredd 165, djup 65, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Senare krön. Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Rostangrepp.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
8 200
764
848
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 jul 19:38
8 200 SEK
26 jul 19:38
8 000 SEK
21 jul 19:08
6 400 SEK
20 jul 2:50
6 200 SEK
19 jul 15:31
6 000 SEK