1167846
BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.
BÅlskÅl, glas, 1900 tal
BÅlskÅl, glas, 1900 tal
BÅlskÅl, glas, 1900 tal
BÅlskÅl, glas, 1900 tal
BÅlskÅl, glas, 1900 tal

Tvådelad. Skuren och slipad dekor. Diam 23,5, total höjd 27 cm.

Slitage, smärre repor. Smärre naggar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

550
51
57
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 aug 8:10
550 SEK
30 jul 19:24
500 SEK
30 jul 8:10
350 SEK
26 jul 21:21
300 SEK