1168659
FISKBESTICK, pläter, England, 42 delar, 1900-talets början
Fiskbestick, pläter, england, 42 delar, 1900 talets början

Knivar och gafflar sat uppläggningsbestick, för 20 personer.

Åldersrelaterat slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 300
215
238
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
26 jul 16:27
2 300 SEK
26 jul 16:07
2 100 SEK
26 jul 16:07
2 050 SEK
26 jul 16:07
1 700 SEK
26 jul 16:07
1 600 SEK