1125768
TAKLAMPA, Italien 1900-talets senare del.
Taklampa, italien 1900 talets senare del

För tre ljuspunkter, stomme av metall samt glaslameller, diameter ca 30 cm, höjd ca 84 cm inkl kedja.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
750
70
77
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 15:37
750 SEK
26 jul 15:37
700 SEK
25 jul 21:57
550 SEK
25 jul 21:54
500 SEK
25 jul 21:54
500 SEK