1146568
Johannes Olsson
(Född 1945)

JOHANNES OLSSON, multipel, blandteknik på grafisk grund, signerad och numrerad 122/170.

Komposition. 85 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram. Bladet dåligt monterad.

Slutpris
350
33
36
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
24 jul 17:54
350 SEK
24 jul 9:32
300 SEK